II tura wyborów – stanowisko dot. kampanii

Koleżanki i Koledzy!

ZWIĄZKOWCY !!!!

Środa  12 czerwca to dzień, w którym będziemy wybierać w II turze Członka Zarządu ds. Pracowniczych. Prosimy Wszystkich, którym bliska jest przyszłość naszej Firmy,  do udziału w wyborach i oddanie głosu na naszego Kandydata do Zarządu EO – Michała Cebulę!

Wielu z Was miało okazję poznać Michała, ponieważ prowadził bardzo aktywną kampanię, odwiedzając poszczególne lokalizacje w Oddziałach Dystrybucji. Przeprowadził mnóstwo, niekiedy burzliwych, rozmów i dyskusji o palących problemach pracowniczych i sposobie ich rozwiązywania.

Jesteśmy przekonani, że Michał, jako kandydat do Zarządu Enei Operator, będzie współpracował
z Organizacjami związkowymi dla dobra Wszystkich  Pracowników wyznając zasadę;

„TYLKO  RAZEM OSIĄGNIEMY SUKCES”

MŁODOŚĆ, ODWAGA,  UCZCIWOŚĆ, DETERMINACJA  I WOLA WALKI O LEPSZE JUTRO TO NIE WADY NASZEGO KANDYDATA TO GWARANCJA STABILNOŚCI ORAZ BEZPIECZEŃSTWA PRACY NAS, PRACOWNIKÓW ENEI OPERATOR !!!

Wydawało nam się, że czasy wyśmiewania, korzystania z przywileju prowadzenia szkoleń w celu  oczerniania Naszego kandydata minęły bezpowrotnie. Niestety prawda jest zupełnie inna,  smutne jest to, że karmi się słuchaczy takimi kłamstwami jak:

Michał – zwolniony ze stanowiska dyrektora za przekręty –  to jawny fałsz !!!

Michał – przeniesie Operatora do Szczecina – to bujda niepoparta żadnymi dowodami

Michał – za młody by zarządzać – 39 lat to wiek, w którym ma się już pewne  doświadczenie zawodowe i  jeszcze się chce zmieniać świat

Zarówno nasz Związek, jak i Michał osobiście, zaprzeczamy wszystkim pomówieniom, które są krzywdzące zarówno dla Michała jak i Solidarności.

Nasz kandydat nie prowadzi tzw. „czarnego PR”, który opiera się na rozpuszczaniu fałszywych informacji o kontrkandydacie.

Michał prowadzi kampanię w sposób fair-play, a my jako Związek zawodowy w 100% popieramy taki sposób prowadzenia kampanii.

Niech już sam sposób prowadzenia kampanii będzie dla Was wyznacznikiem faktycznego podejścia do drugiego człowieka.

NIE DAJCIE SIĘ ZMANIPULOWAĆ I 12 CZERWCA ODDAJCIE GŁOS NA NASZEGO KANDYDATA MICHAŁA CEBULĘ!