Informacja dla uczestników pielgrzymki, godziny wyjazdu w dniu 17.08.2018 roku:
Bus 14 osób z Gryfic do Stargardu:
05:20 Gryfice: Stacja Lotos ul. Kamieńska
05:40 Płoty: Bank Spółdzielczy na ul Grunwaldzkiej naprzeciwko Biedronki
06:20 Goleniów: Stacja Orlen u. Nowogardzka
07:15 Stargard: Lidl 11 listopada.
Autobus:
06:15 Kaufland Struga Szczecin
06:30 Szczecin Malczewskiego
07:15 Stargard Lidl ul 11. Listopada
Osoby z busa przesiadają się do autokaru w Stargardzie przy Lidlu od ul. 11 Listopada
8:05 Renice Zajazd Krokodyl