Zarząd Enei rekomenduje przeznaczenie z zysku za 2011 r. 106,55 mln zł na wypłatę dywidendy – podała Spółka w komunikacie.
Rekomendacja Zarządu zostanie skierowana do Rady Nadzorczej Spółki w celu zaopiniowania.
-> Dalsza część widoczna tylko dla uprawnionych użytkowników

4 przemyślenia na temat “Zarząd Enei rekomenduje wypłatę 106,55 mln zł na dywidendę za 2011 r.”
Możliwość komentowania została wyłączona.