21 maja 2024

NSZZ Solidarność Enea Szczecin

Festyn Rodzinny

W sobotę 31.08.2019r. na terenie przystani Centrum Żeglarskiego  odbył się już kolejny Festyn Rodzinny organizowany przez NSZZ Solidarność ENEA O/Szczecin.

 

 

 

 

 

 

 

W festynie licznie uczestniczyli pracownicy  GK ENEA wraz z rodzinami . Za oprawę muzyczną i konkursową odpowiedzialny był DJ – Wodzirej, który bawił nas swoimi żartami i umilał nam czas dobrą muzyką. Jak co roku konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem, w tym m.in. „rzut kaloszem”, przeciąganie liny, strzelanie goli po wcześniejszym 10 krotnym obrocie (ten konkurs to była „petarda” ubaw po pachy),czy kultowy już konkurs na zakładanie uziemiaczy na czas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla dzieci zorganizowane były atrakcje takie jak: zamki do skakania, wata cukrowa,wielka dmuchana zjeżdżalnia, miejsce do grania w badmintona, piłkę nożną, a także konkurs plastyczny, który ze względu na duże zainteresowanie okazał się strzałem w 10.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gościć mogliśmy także przedstawicieli straży pożarnej, którzy poza dbaniem o nasze bezpieczeństwo i wymiarem edukacyjnym zadbali także o kilka atrakcji dla dzieci tj. możliwość zobaczenia wozu  strażackiego i sprzętu niezbędnego do gaszenia pożarów, a także stworzenie kurtyny wodnej, która w ten upalny dzień sprawiła najmłodszym ogromną radość.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na koniec były tańce i śpiewy, ach jak miło to wspominać…