Członkowie OP NSZZ Solidarność Enea Szczecin

Komisja Podzakładowa NSZZ ”Solidarność” Enea Szczecin zawsze służy pomocą i wsparciem dla naszych organizacji wydziałowych i wszystkich członków związku. Szczególnie w tym ciężkim czasie możecie liczyć na nasze wsparcie zarówno prawne , organizacyjne jak i merytoryczne. Ze względu na ryzyko związane z rozprzestrzenianiem się wirusa, pracujemy zdalnie ale i rotacyjnie pełnimy dyżury w naszym biurze w Centrali Oddziału Szczecin ul. Malczewskiego 5/7 pok. nr 201 lub nr 202. Dlatego w razie konieczności zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Żadna sprawa nie pozostanie bez odpowiedzi. Jest to zupełnie nowa sytuacja dla nas wszystkich. Dlatego szczególnie teraz każdy może mieć wiele wątpliwości i pytań. Zamiast szukać odpowiedzi na forach internetowych czy innych nie sprawdzonych źródłach zapytaj nas i naszych prawników. Zapewniamy rzetelną pomoc prawną i profesjonalne porady.
 W najbliższym czasie zostanie wprowadzona tzw. „Tarcza antykryzysowa”. Szereg docelowych rozwiązań będzie dotyczyć bezpośrednio pracodawców branży energetycznej, które wpłyną na organizację pracy oraz życie Waszych rodzin. Zapraszamy do konsultacji z naszymi przedstawicielami i prawnikami aby zapewnić Wam wiedzę o podejmowanych za Was i w Waszym imieniu wszelakich decyzji.
                                               Zorganizowani mogą więcej

Informacja o kontaktach:

Komisja Podzakładowa

1. Ryszard Günther:

tel. 608 124 446

mail – ryszard.gunther@operator.enea.pl

2. Piotr Kotarski:

tel. 515 603 398

mail – piotr.kotarski@operator.enea.pl

3. Krzysztof Nawrocki:

Tel. 695 250 947

mail – krzysztof.nawrocki@operator.enea.pl

Zarząd Regionu Pomorza Zachodniego – w sprawie porad prawnych.
1. Przemek Zgórzak tel. 509 450 053

2. Wiktor Krukowski tel. 570043789

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

Ryszard Günther