Wybory do Zarządu ENEA Operator

Koleżanki i Koledzy!

20 kwietnia staniemy do kolejnych wyborów, tym razem na członka Zarządu Enea Operator.

Michał Cebula to kandydat, którego rekomendujemy jako NSZZ „Solidarność” oraz

MZZ Pracowników Ruchu Ciągłego GE Enea S.A w wyborach na Członka Zarządu ENEA Operator sp. z o.o.

Skuteczny i sprawdzony

Znasz go zapewne, właśnie kończy pierwszą kadencję w Zarządzie ENEA Operator. Pełnił ją z wyboru Pracowników spółki. Otrzymał od nas mandat zaufania i nie zawiódł. Wybrany przez Pracowników, dbał o kontakt z Pracownikiem. Zgodnie z obietnicą pomimo ograniczeń związanych z ogłoszonym stanem pandemii w ciągu kadencji osobiście odwiedził każdy Rejon Energetyczny i wiele Posterunków Energetycznych. Wszystko, aby poznać osobiście potrzeby ludzi, których reprezentuje. Wielokrotnie wspierał i skutecznie pomagał pracownikom potrzebującym wsparcia i pomocy. Podczas jego kadencji wzrosła jakość odzieży i obuwia roboczego na którą przedtem wciąż narzekaliśmy. Dzięki przeprowadzonej przez niego reorganizacji obszaru BHP został ten obszar wzmocniony i zracjonalizowany. Po wielu wysiłkach od września powrócą tradycyjne stacjonarne szkolenia BHP o nieco zmienionym charakterze o co od dawna wnioskowali pracownicy, a zwłaszcza elektromonterzy.  Zgodnie z głosem Pracowników zmieniony został asortyment produktów, które otrzymujemy w ramach przydziału środków higieny osobistej i herbaty. Dzięki jego staraniom stawki przeznaczane na posiłki profilaktyczne dla Pracowników osiągnęły historycznie wysoki poziom. Jako reprezentant załogi w Zarządzie skutecznie upominał się o środki na nagrody dla docenienia wysiłku i poświęcenia usuwających masowe awarie sieci dystrybucyjnej. To prawie 2 mln zł przekazane do dyspozycji Dyrektorów Oddziałów Dystrybucji z przeznaczeniem na ten cel.

Dowodem jego działania dla wszystkich pracowników bez względu na ich przynależność związkową, jest fakt poparcia jakiego mu bezwarunkowo udzielił Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego Grupy Energetycznej ENEA SA

Wykształcony

Michał Cebula posiada tytuł magistra ekonomii Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego o specjalności zarządzanie zasobami ludzkimi. Studia podyplomowe Executive Master of Business Administration  MBA w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu, a także Podyplomowe Studia Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Absolwent studiów licencjackich na kierunku germanistyka – asystent językowy.

NSZZ „Solidarność” Enea oraz Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego Grupy Energetycznej ENEA S.A.   stawia na sprawdzonego człowieka. Prosimy Cię o oddanie głosu na kandydata, którego już poznaliśmy w działaniu.