5 marca w Baranowie odbyło się posiedzenie Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Enea.
-> Dalsza część widoczna tylko dla uprawnionych użytkowników
5 marca w Baranowie odbyło się posiedzenie Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Enea.
-> Dalsza część widoczna tylko dla uprawnionych użytkowników
7 przemyślenia na temat “Posiedzenie Komisji Międzyzakładowej”
Możliwość komentowania została wyłączona.