15 marca w siedzibie Centrali odbyło się zebranie naszej Komisji Podzakładowej.
-> Dalsza część widoczna tylko dla uprawnionych użytkowników
15 marca w siedzibie Centrali odbyło się zebranie naszej Komisji Podzakładowej.
-> Dalsza część widoczna tylko dla uprawnionych użytkowników
14 przemyślenia na temat “Zebranie naszej Komisji Podzakładowej – 15.03.2013”
Możliwość komentowania została wyłączona.