Koleżanki i Koledzy,
Komisja Krajowa w ramach sprzeciwu wobec agresywnej polityce klimatycznej wdrażanej przez Unię Europejską, postanowiła zorganizować wielką manifestację pod hasłem: „Precz z Zielonym Ładem”. Odbędzie się ona 10 maja 2024 roku w Warszawie.
W związku z powyższym Zarząd Regionu będzie organizował wyjazd autokarowy do Warszawy. Prosimy już dziś o udział w manifestacji. Pamiętajmy, że Zielony Ład uderzy bezpośrednio w energetykę, a być może w nasze miejsca Pracy
Szczegóły podane zostaną bliżej wyjazdu.



Z tej kategorii
Tomasz Gajek nowym członkiem Zarządu Enea Operator
18.05.2026 Druga tura wyborów w Dystrybucji.
Ogólnopolska manifestacja NSZZ „Solidarność” w Warszawie – 20 maja 2026 r.