25 lipca 2024

NSZZ Solidarność Enea Szczecin

Adwent

Jezuici.pl

Przygotuj swoje serce na przyjście Pana! Pozwól sobie na dobre przeżycie Adwentu, który już tuż przed nami. Adwent to czas oczekiwania na przyjście Chrystusa. Czy będziesz na to gotowy? Nie pozwól, by ten dzień zaskoczył Cię jak złodziej.

 

PODEJMIJ WYZWANIE ADWENTOWE Z MODLITWĄ W DRODZE!

Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej (dowiedz się więcej…) przygotowało dla Modlitwy w drodze specjalne rozważania na ten czas. Mogą one pomóc nam w sposób szczególny przeżyć te 4 tygodnie poprzez codzienną modlitwę, opartą na Ewangelii, dostępną na stronie internetowej oraz w aplikacji na AndroidiOS.

Czy jesteś w stanie się jeszcze w Ewangelii czymś zaskoczyć? Myślisz, że znasz ją prawie na pamięć? Pozwól działać Duchowi Świętemu w tym czasie w sobie – módl się z nami i niech ta modlitwa przemienia Ciebie!A może chcesz sprawić prezent innym na ten czas Adwentu?
A może chcesz sprawić prezent innym na ten czas Adwentu? Zapraszaj znajomych i udostępniaj informację o nas! Nie przegap tego, co ten czas może przynieść Tobie i innym…
Zapraszaj znajomych i udostępniaj informację o nas! Nie przegap tego, co ten czas może przynieść Tobie i innym… Wydarzenie na facebooku -> Tak Bogu ufaj, jakby całe powodzenie spraw zależało tylko od Boga, a nie od ciebie; tak jednak dokładaj wszelkich starań, jakbyś ty sam miał to wszystko zdziałać, a Bóg nic zgoła. /św. Ignacy Loyola/

Dodaj komentarz