3 przemyślenia na temat “Festyn 2017”
Możliwość komentowania została wyłączona.
Z tej kategorii
1 miesiąc temu
1 miesiąc temu










Oby tak dalej. Było fajnie. Organizacja super. Jedzonko super.
PS. Mój syn to Janek! 😉
Poprawione, i tak się dziwię jak Marzenka to wszystko spamiętała 🙂
Fajno.